Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 71665390

Aktualna strona: 2933

Wydrukowano: 0

Wydział Spraw Obywatelskich

Nazwa: Wydział Spraw Obywatelskich
Symbol: WSO
E-mail: sekretariat-wss@um.szczecin.pl


Do zadań Wydziału Spraw Obywatelskich należy:

  1. Obsługa interesantów w zakresie ewidencji ludności:
    - karty informacyjne i wnioski
    - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
  2. Prowadzenie spraw związanych:

W Filii realizowane są następujące zadania w zakresie Wydziału Spraw Obywatelskich :

  1. ewidencja ludności;
  2. prowadzenie spraw związanych z wydawaniem dowodów osobistych;
  3. wydawanie uprawnień do kierowania pojazdami;
  4. rejestracja i ewidencja pojazdów.

Informacja o wytworzeniu danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem   Poprzednie wersje danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem

Pracownicy Wydziału:

  • Imię i nazwiskoStanowiskoNazwa KomórkiTelefonPokój

  • Monika Adamczykstanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Ewidencji Pojazdównumer pokoju: 47

  • Natalia Adamowskastanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: Filia/20

  • Joanna  Balcerstanowisko: Inspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 46a

  • Małgorzata Bartoszewiczstanowisko: Podinspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: Filia/20

  • Agnieszka Bąk stanowisko: Podinspektor nazwa komórki organizacyjnej: Referat Rejestracji Pojazdów numer pokoju: Filia/20

  • Aleksandra Beranekstanowisko: Podinspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 46a

  • Joanna Białoństanowisko: Podinspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: Filia/20

  • Aneta Bladoszstanowisko: Podinspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Praw Jazdynumer pokoju: 40

  • Karolina Boguszewskastanowisko: Inspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: Archiwum BOI

  • Alicja Dąbekstanowisko: Podinspektor nazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 62

  • Katarzyna Dziekanstanowisko: Podinspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Ewidencji Pojazdównumer pokoju: 47

  • Magdalena Fijołstanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Rejestracji Pojazdów numer pokoju: 62

  • Katarzyna Fiszerstanowisko: Inspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Rejestracji Pojazdów numer pokoju: 62

  • Renata Foltastanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 46a

  • Anna Frankowskastanowisko: Zastępca Dyrektora Wydziałunumer pokoju: 39

  • Ariadna Galikowskastanowisko: Inspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 55A

  • Krzysztof Gawędastanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 62

  • Piotr Gonerkostanowisko: Zastępca Dyrektora Wydziałunumer pokoju: 58

  • Izabela Gozdalikstanowisko: Podinspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 46a

  • Iwona Gresztastanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Praw Jazdynumer pokoju: 39a

  • Marta Grębskastanowisko: Podinspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 28

  • Jadwiga Grossstanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 53

  • Wiesława Grotstanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Rejestracji Pojazdów numer pokoju: 62

  • Justyna Hancykstanowisko: Podinspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 62

  • Anna Hasinecstanowisko: Inspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Rejestracji Pojazdów numer pokoju: Filia/20

  • Kamil Hawrostanowisko: Inspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Rejestracji Pojazdów numer pokoju: 62

  • Irena Jagiełłostanowisko: p.o. Kierownik Referatunazwa komórki organizacyjnej: Referat Rejestracji Pojazdów numer pokoju: 49

  • Agnieszka Jaszczukstanowisko: Inspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 27

  • Justyna Jóźwickastanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 62

  • Paweł Jurasstanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Ewidencji Pojazdównumer pokoju: 51

  • Agnieszka Jurkiewiczstanowisko: Kierownik Referatunazwa komórki organizacyjnej: Referat Ewidencji Pojazdównumer pokoju: 49

  • Eliza Kaberówstanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 46a

  • Marcin Kacprzakstanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 28

  • Dorota Kilianstanowisko: Podinspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 62

  • Agata Kmiecikstanowisko: Podinspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Praw Jazdynumer pokoju: 62

  • Patrycja Kmiecikstanowisko: Podinspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Rejestracji Pojazdów numer pokoju: 62

  • Beata Kopczyńska-Sawoństanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Ewidencji Pojazdównumer pokoju: 52

  • Małgorzata Kopećstanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 55

  • Adriana Kozakstanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 54A

  • Bożena Krawiecstanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 55A

  • Jolanta Kurylczykstanowisko: Podinspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Rejestracji Pojazdów numer pokoju: 62

  • Monika Kuszstanowisko: Kierownik Referatunazwa komórki organizacyjnej: Referat Praw Jazdynumer pokoju: 39a

  • Magdalena Kuszyńskastanowisko: Inspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: Archiwum BOI

  • Remigiusz Kwiatekstanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Praw Jazdynumer pokoju: 40

  • Milena Langnerstanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 62

  • Ewelina Leszczyńskastanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: Filia/20

  • Konrad Leszkiewiczstanowisko: Podinspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Praw Jazdynumer pokoju: 62

  • Ewa Lubasińskastanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 62

  • Beata Machstanowisko: Inspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: Filia/20

  • Agnieszka Maciejowska-Szulińskastanowisko: Inspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Praw Jazdynumer pokoju: 62

  • Krzysztof Maczewskistanowisko: Podinspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 54

  • Joanna Majdańska stanowisko: Kierownik Referatunazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 62

  • Agnieszka Maksymowiczstanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 30

  • Lidia Malonstanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 62

  • Hubert Massalskistanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Rejestracji Pojazdów numer pokoju: Filia/20

  • Barbara Mastalskastanowisko: Inspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Rejestracji Pojazdów numer pokoju: Filia/20

  • Lidia Matlakstanowisko: Dyrektor Wydziałunumer pokoju: 57A

  • Sylwia Matusowstanowisko: Podinspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Praw Jazdynumer pokoju: 39a

  • Dagmara Michalskastanowisko: Podinspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Rejestracji Pojazdów numer pokoju: 62

  • Barbara Mistelskastanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 27

  • Marzena Miszczukstanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Rejestracji Pojazdów numer pokoju: 62

  • Wioletta Młynarskastanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 27

  • Anna Murawskastanowisko: Inspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Praw Jazdynumer pokoju: 49

  • Monika Muszyńska-Kodrzyckastanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Praw Jazdynumer pokoju: 39a

  • Robert Niewiadomskistanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Rejestracji Pojazdów numer pokoju: 62

  • Jolanta Okrasastanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: Archiwum BOI

  • Barbara Ostrowska stanowisko: Podinspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 62

  • Krzysztof Oślizłostanowisko: Inspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Ewidencji Pojazdównumer pokoju: 62

  • Wiesława Pałoszstanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Praw Jazdynumer pokoju: 49

  • Beata Pelczykstanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Rejestracji Pojazdów numer pokoju: 62

  • Małgorzata Pilawskastanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 55

  • Hanna Piwowarskastanowisko: Inspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 27

  • Małgorzata Piwowarskastanowisko: Podinspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Ewidencji Pojazdównumer pokoju: 47

  • Małgorzata Płotczykstanowisko: Inspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: Filia/20

  • Joanna Podkowińskastanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 62

  • Bogusława Pogorzelczykstanowisko: Inspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Rejestracji Pojazdów numer pokoju: 62

  • Edward Popielarzstanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Ewidencji Pojazdównumer pokoju: 51

  • Zofia Pudlisstanowisko: Inspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Praw Jazdynumer pokoju: 49

  • Marlena Rabiej-Gwaderastanowisko: Inspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Rejestracji Pojazdów numer pokoju: Filia/20

  • Magdalena Rachoń-Wójcikstanowisko: Podinspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Rejestracji Pojazdów numer pokoju: 62

  • Anna Rakowskastanowisko: Inspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 62

  • Magdalena Rezmerstanowisko: Podinspektornazwa komórki organizacyjnej: Sekretariat WSOnumer pokoju: 57

  • Katarzyna Rodackastanowisko: Podinspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 46a

  • Halina Rogaśstanowisko: Inspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 29

  • Joanna Rudystanowisko: Podinspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Praw Jazdynumer pokoju: 23

  • Denis Srokastanowisko: Inspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Rejestracji Pojazdów numer pokoju: 62

  • Monika Stachystanowisko: Inspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Rejestracji Pojazdów numer pokoju: 62

  • Małgorzata Steinmetzstanowisko: Inspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: Filia/20

  • Nela Stolarczykstanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Ewidencji Pojazdównumer pokoju: 47

  • Waldemar Sucherskistanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 54

  • Iwona Syrekstanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 53

  • Beata Szałekstanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Ewidencji Pojazdównumer pokoju: 52

  • Włodzimierz Szczęśniakstanowisko: Inspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Praw Jazdynumer pokoju: Filia/20

  • Małgorzata Szotstanowisko: Podinspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: Archiwum BOI

  • Elżbieta Szydłowskastanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Rejestracji Pojazdów numer pokoju: 62

  • Julita Szymczykstanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 54A

  • Bożena Taudulstanowisko: Kierownik Referatunazwa komórki organizacyjnej: Referat Rejestracji Pojazdów numer pokoju: 62

  • Edyta Taudulstanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Praw Jazdynumer pokoju: 49

  • Iga Trzepańskastanowisko: Podinspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 29

  • Agnieszka Tymińskastanowisko: Podinspektornazwa komórki organizacyjnej: Sekretariat WSOtelefon: 91 4245000numer pokoju: 57

  • Urszula Tymińskastanowisko: Podinspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Ewidencji Pojazdównumer pokoju: 51

  • Agata Urynowiczstanowisko: Inspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Rejestracji Pojazdów numer pokoju: 62

  • Barbara Wachowskastanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Rejestracji Pojazdów numer pokoju: Filia/20

  • Georgina Wardynstanowisko: Podinspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 46a

  • Beata Wąsowskastanowisko: Podinspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Rejestracji Pojazdów numer pokoju: Filia/17

  • Krystyna Wojciechowskastanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 62

  • Anna Wolanostanowisko: Podinspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Rejestracji Pojazdów numer pokoju: 62

  • Barbara Wójcikstanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Rejestracji Pojazdów numer pokoju: 62

  • Agnieszka Zajdelstanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 62

  • Małgorzata Zajdelstanowisko: Inspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 62

  • Iwona Zapotocznastanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 28

  • Dorota Zubiakstanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Ewidencji Pojazdównumer pokoju: 52

  • Emilia Żurawskastanowisko: Podinspektornazwa komórki organizacyjnej: Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludnościnumer pokoju: 62

  • Anna Żywuszkostanowisko: Główny Specjalistanazwa komórki organizacyjnej: Referat Rejestracji Pojazdów numer pokoju: 62

© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin