Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 64125327

Aktualna strona: 293268

Wydrukowano: 2677

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin3447956146358
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze335956311522
5Nabór na stanowiska22046661865
6Uchwały Rady Miasta2124958740331
7Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze18894781524
8Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek18004200
9Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin16277329941
10Interpelacje i zapytania radnych - VII kadencja 2014-201815100170
11Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1468714185122
12Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
13Informacje o wyniku naboru134398217200
14Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-201013327230
15Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201213156307078
16Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin12839531813
17Urząd Miasta Szczecin12654412654
18Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta12121392058
19Strona główna119486239
20Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin11515309300
21Informacje o wyniku naboru109668450299
22Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-201410323130
23Osoby wydające decyzje administracyjne995154130569
24Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego9570627159
25Ogłoszenia Prezydenta Miasta9074099113
26Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin8298972522
27Biuro Obsługi Interesantów8153994550
28Ogłoszenia konkursów ofert7944947151
29Mała dotacja do 10 tys. zł6898570
30Kierownicy miejskich jednostek organizacyjnych oraz pracownicy tych jednostek wydający decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta68552552357
31Plany i raporty67828512554
32Rada Miasta Szczecin6661032495
33Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego66136011696
34Interpelacje i zapytania radnych - VII kadencja 2014-201865568228622
35Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6545112179
36Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6533991640
37Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.629438130825
38Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6230601754
39Wydział Oświaty6205643638
40Sesje Rady Miasta5913310
41Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin5859740
42Biuro Dialogu Obywatelskiego5474273416
43Dotacje5319192651
44Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta5261885568
45Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 20125196120
46Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.51920733224
47Mapa Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin4966091776
48Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.48025875919
49Urząd Stanu Cywilnego4688153885
50Internetowa Mapa Szczecina4637804974
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin