Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 61889875

Aktualna strona: 292673

Wydrukowano: 2677

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin3384573146358
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze331217511512
5Nabór na stanowiska21773931860
6Uchwały Rady Miasta2101920740246
7Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze18688091523
8Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek15805560
9Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin14671249941
10Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1464935185122
11Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
12Interpelacje i zapytania radnych - VII kadencja 2014-201813826200
13Informacje o wyniku naboru132093917199
14Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201213148287078
15Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin12704511813
16Urząd Miasta Szczecin12612542654
17Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta12117962058
18Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-201011921460
19Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin11379529295
20Informacje o wyniku naboru107128250293
21Strona główna101322824
22Osoby wydające decyzje administracyjne958482130563
23Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20149324370
24Ogłoszenia Prezydenta Miasta8888159113
25Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego8521447159
26Biuro Obsługi Interesantów8069414550
27Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin7832302519
28Ogłoszenia konkursów ofert7822677151
29Plany i raporty67425212553
30Kierownicy miejskich jednostek organizacyjnych oraz pracownicy tych jednostek wydający decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta66155752337
31Rada Miasta Szczecin6585092494
32Interpelacje i zapytania radnych - VII kadencja 2014-201865568228622
33Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6522592177
34Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego65132111696
35Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6509281638
36Mała dotacja do 10 tys. zł6308280
37Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6230461750
38Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.616205130825
39Wydział Oświaty6125353635
40Sesje Rady Miasta5913310
41Biuro Dialogu Obywatelskiego5449513416
42Dotacje5299492650
43Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta5115625563
44Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.50660233222
45Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 20125052500
46Mapa Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin4949871774
47Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.46635775919
48Internetowa Mapa Szczecina4636714972
49Urząd Stanu Cywilnego4622673885
50Oświadczenia majątkowe4602821774
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin