Przejdź do głównego menu Przejdź do treści

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłon
1Strona główna6170337
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek4617715
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin4152194
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze3673066
5Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek3417639
6Interpelacje i zapytania radnych2825578
7Uchwały Rady Miasta2464095
8Nabór na stanowiska2390348
9Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin2229782
10Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-20102177141
11Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze2027723
12Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20141978706
13Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1512109
14Informacje o wyniku naboru1511105
15Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin1405359
16Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)1395305
17Strona główna1346619
18Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.20121324329
19Urząd Miasta Szczecin1324318
20Informacje o wyniku naboru1317116
21Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin1316552
22Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin1247102
23Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta1214840
24Mała dotacja do 10 tys. zł1192089
25Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1106998
26Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin1052713
27Ogłoszenia konkursów ofert957216
28Ogłoszenia Prezydenta Miasta919365
29Strona główna874725
30Biuro Obsługi Interesantów873292
31Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego853767
32Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego844442
33Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.762045
34Rada Miasta Szczecin740122
35Plany i raporty723011
36Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji688007
37Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego682197
38Wydział Oświaty680750
39Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin674782
40Interpelacje i zapytania radnych655682
41Wyjaśnienia treści SIWZ637753
42Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.625748
43Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie623255
44Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.619022
45Archiwum postępowań jednostek komunalnych Gminy Miasto Szczecin601143
46Sesje Rady Miasta599943
47Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.597928
48Sesje Rady Miasta591331
49Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 2012576498
50Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2010 r.574486