Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 52735287

Aktualna strona: 290290

Wydrukowano: 2677

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze314860911402
4Postępowania Urzędu Miasta Szczecin3132134146358
5Nabór na stanowiska20961181842
6Uchwały Rady Miasta2001707740113
7Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze18004241519
8Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1420644185122
9Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
10Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201212983117075
11Urząd Miasta Szczecin12448272654
12Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin12249081798
13Informacje o wyniku naboru122148717194
14Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta12024652058
15Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin10814859243
16Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin10487239941
17Informacje o wyniku naboru98322950279
18Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek9619750
19Interpelacje i zapytania radnych - VII kadencja 2014-20188767160
20Ogłoszenia Prezydenta Miasta8332599113
21Osoby wydające decyzje administracyjne808085130549
22Biuro Obsługi Interesantów7791464550
23Ogłoszenia konkursów ofert7056917151
24Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-20106923230
25Plany i raporty65643512550
26Interpelacje i zapytania radnych - VII kadencja 2014-201865568228622
27Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6435842171
28Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6400491632
29Rada Miasta Szczecin6352552493
30Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6230131738
31Aktualności Biura Organizacji Pozarządowych60107911696
32Sesje Rady Miasta5913310
33Wydział Oświaty5883323617
34Kierownicy miejskich jednostek organizacyjnych oraz pracownicy tych jednostek wydający decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta56412252279
35Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20145564850
36Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.546051130825
37Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin5437222516
38Organizacje Pozarządowe5339603407
39Dotacje5177862641
40Archiwum aktualności Biura ds. Organizacji Pozarządowych4965747138
41Mapa Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin4882201772
42Strona główna4713080
43Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta4666605548
44Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.46458033219
45Internetowa Mapa Szczecina4634174966
46Oświadczenia majątkowe4481121762
47Urząd Stanu Cywilnego4432773885
48Prawo lokalne, dokumenty4384513121
49Nieruchomości Miasta Szczecin do zbycia4267283954
50Oddanie w użytkowanie - wykaz42355758849
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin