Przejdź do głównego menu Przejdź do treści
logo BIP - powrót do strony głównej BIP UM
  •  

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłon
1Strona główna6170337
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek4617715
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin4445738
4Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek4396593
5Interpelacje i zapytania radnych4056561
6Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze3838832
7Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-20102615305
8Uchwały Rady Miasta2594751
9Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20142508347
10Nabór na stanowiska2469440
11Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin2229782
12Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze2090245
13Informacje o wyniku naboru1610995
14Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1540749
15Mała dotacja do 10 tys. zł1489024
16Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin1471323
17Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin1468664
18Informacje o wyniku naboru1465450
19Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)1395305
20Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin1384120
21Urząd Miasta Szczecin1372594
22Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.20121348021
23Strona główna1346619
24Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1303911
25Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta1216291
26Strona główna1215175
27Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1106998
28Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin1074699
29Ogłoszenia konkursów ofert1049185
30Sesje Rady Miasta1017055
31Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego969698
32Ogłoszenia Prezydenta Miasta919365
33Biuro Obsługi Interesantów892737
34Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.837963
35Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji836185
36Wyjaśnienia treści SIWZ821765
37Rada Miasta Szczecin776397
38Plany i raporty747418
39Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.735952
40Archiwum postępowań jednostek komunalnych Gminy Miasto Szczecin725233
41Wydział Oświaty708449
42Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego699981
43Protokoły z posiedzeń komisji Rady Miasta695460
44Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin691297
45Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.680780
46Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2010 r.678702
47Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.667828
48Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2012 r.656244
49Interpelacje i zapytania radnych655682
50Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2013 r.634534