Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 67392995

Aktualna strona: 293815

Wydrukowano: 2677

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin3535001146358
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze340470111583
5Nabór na stanowiska22303671865
6Uchwały Rady Miasta2158385740406
7Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek19737170
8Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze19106871533
9Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin17907319941
10Interpelacje i zapytania radnych16817010
11Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-201015185430
12Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1474153185122
13Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
14Informacje o wyniku naboru136837217209
15Strona główna134661940
16Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201213167627079
17Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin12972351813
18Urząd Miasta Szczecin12695482654
19Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta12126132058
20Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin11980219303
21Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-201411972020
22Informacje o wyniku naboru112405550325
23Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego11069987159
24Osoby wydające decyzje administracyjne1033279130572
25Ogłoszenia Prezydenta Miasta9193659113
26Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin9024822523
27Biuro Obsługi Interesantów8230644550
28Ogłoszenia konkursów ofert8098707151
29Mała dotacja do 10 tys. zł7723850
30Kierownicy miejskich jednostek organizacyjnych oraz pracownicy tych jednostek wydający decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta71868452410
31Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin7140760
32Plany i raporty68304112555
33Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego68165911696
34Rada Miasta Szczecin6766182495
35Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6568102179
36Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6563041640
37Interpelacje i zapytania radnych65568228622
38Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.652297130825
39Wydział Oświaty6273143638
40Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6230771759
41Sesje Rady Miasta5913310
42Biuro Dialogu Obywatelskiego5501683417
43Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta5430275569
44Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.53549333226
45Dotacje5346352660
46Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 20125328130
47Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.50025175919
48Mapa Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin4982801777
49Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.4746920
50Urząd Stanu Cywilnego4745923885
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin