Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 73222544

Aktualna strona: 295026

Wydrukowano: 2677

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin3728618146358
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze349872711648
5Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek23896700
6Nabór na stanowiska22872981866
7Uchwały Rady Miasta2256387740454
8Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin21413479941
9Interpelacje i zapytania radnych19909190
10Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze19548031534
11Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-201017571020
12Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1484044185122
13Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-201414360530
14Informacje o wyniku naboru141396617211
15Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
16Strona główna134661940
17Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin13316021814
18Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201213182747080
19Urząd Miasta Szczecin12822892654
20Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin12360699314
21Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta12133132058
22Informacje o wyniku naboru118122850334
23Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego11069987159
24Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin10199242525
25Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin9864310
26Ogłoszenia Prezydenta Miasta9193659113
27Mała dotacja do 10 tys. zł9118650
28Ogłoszenia konkursów ofert8584147151
29Biuro Obsługi Interesantów8402584550
30Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego71869211696
31Rada Miasta Szczecin6999352496
32Plany i raporty69400212557
33Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.687622130825
34Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6636481641
35Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6625042180
36Interpelacje i zapytania radnych65568228622
37Wydział Oświaty6449173639
38Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6231081764
39Sesje Rady Miasta5913310
40Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.56248933227
41Biuro Dialogu Obywatelskiego5577833418
42Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta5571955569
43Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji5546270
44Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 20125531990
45Dotacje5430412661
46Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.53159575919
47Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.5259610
48Mapa Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin5023891778
49Urząd Stanu Cywilnego4896963885
50Nieruchomości Miasta Szczecin do zbycia4886173987
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin