Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 54487017

Aktualna strona: 290850

Wydrukowano: 2677

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze318669011467
4Postępowania Urzędu Miasta Szczecin3184858146358
5Nabór na stanowiska21131301846
6Uchwały Rady Miasta2020897740129
7Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze18151991521
8Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1426918185122
9Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
10Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201213013307077
11Urząd Miasta Szczecin12485632654
12Informacje o wyniku naboru124299617196
13Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin12347181802
14Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta12048732058
15Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek11529330
16Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin11345229941
17Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin10945559251
18Informacje o wyniku naboru99842550283
19Interpelacje i zapytania radnych - VII kadencja 2014-20189721060
20Ogłoszenia Prezydenta Miasta8413009113
21Osoby wydające decyzje administracyjne833783130556
22Biuro Obsługi Interesantów7852554550
23Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-20107588480
24Ogłoszenia konkursów ofert7227737151
25Plany i raporty66062912552
26Interpelacje i zapytania radnych - VII kadencja 2014-201865568228622
27Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6457622174
28Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6427081634
29Rada Miasta Szczecin6406022494
30Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6230231743
31Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20146164020
32Aktualności Biura Organizacji Pozarządowych61026911696
33Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin6091772518
34Wydział Oświaty5937143621
35Sesje Rady Miasta5913310
36Strona główna5897513
37Kierownicy miejskich jednostek organizacyjnych oraz pracownicy tych jednostek wydający decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta58195652305
38Archiwum aktualności Biura ds. Organizacji Pozarządowych5611757141
39Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.555960130825
40Organizacje Pozarządowe5364073411
41Dotacje5203852644
42Mapa Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin4896051773
43Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta4749745552
44Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.47132633221
45Internetowa Mapa Szczecina4634834970
46Oświadczenia majątkowe4501131764
47Urząd Stanu Cywilnego4469403885
48Prawo lokalne, dokumenty4397823123
49Nieruchomości Miasta Szczecin do zbycia4315633958
50Oddanie w użytkowanie - wykaz42769158849
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin