Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 80378134

Aktualna strona: 296514

Wydrukowano: 2677

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin3964202146358
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze361833811649
5Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek30143070
6Interpelacje i zapytania radnych24273040
7Uchwały Rady Miasta2375609740454
8Nabór na stanowiska23539651866
9Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin22297829941
10Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze20058391535
11Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-201020032980
12Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-201417540600
13Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1499552185122
14Informacje o wyniku naboru148040617211
15Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
16Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin13722951814
17Strona główna134661940
18Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201213221087080
19Urząd Miasta Szczecin13061542654
20Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin12882369317
21Informacje o wyniku naboru126327150334
22Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta12141132058
23Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin11392702527
24Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego11069987159
25Mała dotacja do 10 tys. zł10488370
26Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin10431890
27Ogłoszenia Prezydenta Miasta9193659113
28Ogłoszenia konkursów ofert9156547151
29Biuro Obsługi Interesantów8584804550
30Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego78413511696
31Strona główna74217750
32Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.731126130825
33Rada Miasta Szczecin7240692496
34Plany i raporty71013812557
35Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6740911641
36Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6693032180
37Wydział Oświaty6658503639
38Interpelacje i zapytania radnych65568228622
39Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji6311350
40Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6231211765
41Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego6010890
42Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.59556633227
43Sesje Rady Miasta5913310
44Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.5840770
45Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.57050575919
46Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 20125671310
47Biuro Dialogu Obywatelskiego5665343418
48Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta5571955569
49Dotacje5520382662
50Archiwum postępowań jednostek komunalnych Gminy Miasto Szczecin540589949
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin