Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 69902637

Aktualna strona: 294291

Wydrukowano: 2677

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin3602966146358
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze344203511607
5Nabór na stanowiska22518341865
6Uchwały Rady Miasta2198387740442
7Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek21269490
8Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze19278391534
9Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin19178799941
10Interpelacje i zapytania radnych18230660
11Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-201016359540
12Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1478294185122
13Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
14Informacje o wyniku naboru138540717210
15Strona główna134661940
16Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201213172587079
17Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin13093421814
18Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-201413027670
19Urząd Miasta Szczecin12731372654
20Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin12138499308
21Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta12128962058
22Informacje o wyniku naboru114575950328
23Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego11069987159
24Osoby wydające decyzje administracyjne1033279130572
25Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin9556962523
26Ogłoszenia Prezydenta Miasta9193659113
27Mała dotacja do 10 tys. zł8406450
28Ogłoszenia konkursów ofert8351307151
29Biuro Obsługi Interesantów8292744550
30Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin8144720
31Kierownicy miejskich jednostek organizacyjnych oraz pracownicy tych jednostek wydający decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta74332352421
32Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego69358711696
33Plany i raporty68702812555
34Rada Miasta Szczecin6854372495
35Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.670055130825
36Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6588542179
37Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6587701640
38Interpelacje i zapytania radnych65568228622
39Wydział Oświaty6326873638
40Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6230871761
41Sesje Rady Miasta5913310
42Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta5571955569
43Biuro Dialogu Obywatelskiego5533703417
44Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.54826333226
45Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 20125428860
46Dotacje5390942661
47Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.51618075919
48Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji5131000
49Mapa Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin4997651777
50Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.4991560
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin