Przejdź do głównego menu Przejdź do treści

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin4061602146358
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze364592911649
5Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek31969280
6Interpelacje i zapytania radnych26563230
7Uchwały Rady Miasta2435297740454
8Nabór na stanowiska23732281866
9Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin22297829941
10Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-201021115460
11Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze20173051535
12Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-201418914850
13Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1506848185122
14Informacje o wyniku naboru149816317211
15Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
16Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin13895061814
17Strona główna134661940
18Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201213234167080
19Urząd Miasta Szczecin13166072654
20Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin13055299322
21Informacje o wyniku naboru129298150334
22Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta12145142058
23Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin12001722527
24Mała dotacja do 10 tys. zł11264820
25Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego11069987159
26Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin10489300
27Ogłoszenia konkursów ofert9400377151
28Ogłoszenia Prezydenta Miasta9193659113
29Biuro Obsługi Interesantów8654574550
30Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego82525411696
31Strona główna81986970
32Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.750482130825
33Rada Miasta Szczecin7341652496
34Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego7337540
35Plany i raporty71814112557
36Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6783801641
37Wydział Oświaty6746793639
38Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6726742180
39Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji6633960
40Interpelacje i zapytania radnych65568228622
41Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6231371766
42Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.6116130
43Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.61032333227
44Wyjaśnienia treści SIWZ6084360
45Sesje Rady Miasta5913310
46Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.58790275919
47Archiwum postępowań jednostek komunalnych Gminy Miasto Szczecin577028949
48Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 20125708990
49Biuro Dialogu Obywatelskiego5697733418
50Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2010 r.5611700