Przejdź do głównego menu Przejdź do treści

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłon
1Strona główna6170337
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek4617715
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin4242175
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze3708606
5Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek3657343
6Interpelacje i zapytania radnych3089269
7Uchwały Rady Miasta2495567
8Nabór na stanowiska2408700
9Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-20102280365
10Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin2229782
11Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20142112211
12Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze2041193
13Informacje o wyniku naboru1532701
14Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1518379
15Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin1416693
16Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)1395305
17Informacje o wyniku naboru1351049
18Strona główna1346619
19Urząd Miasta Szczecin1332979
20Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin1329801
21Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.20121325531
22Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin1299548
23Mała dotacja do 10 tys. zł1261066
24Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta1215167
25Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1106998
26Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin1056877
27Ogłoszenia konkursów ofert974545
28Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego956649
29Strona główna934887
30Ogłoszenia Prezydenta Miasta919365
31Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego885372
32Biuro Obsługi Interesantów878931
33Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.777125
34Rada Miasta Szczecin747278
35Plany i raporty728169
36Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji723417
37Wydział Oświaty687305
38Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego685916
39Wyjaśnienia treści SIWZ682671
40Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin677158
41Sesje Rady Miasta675779
42Interpelacje i zapytania radnych655682
43Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.647432
44Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.631212
45Archiwum postępowań jednostek komunalnych Gminy Miasto Szczecin629274
46Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie623367
47Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.612830
48Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2010 r.596024
49Sesje Rady Miasta591331
50Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 2012583790