Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 76712205

Aktualna strona: 295765

Wydrukowano: 2677

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin3848554146358
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze356299011648
5Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek27604070
6Nabór na stanowiska23229651866
7Uchwały Rady Miasta2300558740454
8Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin22297829941
9Interpelacje i zapytania radnych21787470
10Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze19820861535
11Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-201018715790
12Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-201415806940
13Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1491293185122
14Informacje o wyniku naboru144906017211
15Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
16Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin13516561814
17Strona główna134661940
18Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201213209597080
19Urząd Miasta Szczecin12939422654
20Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin12626489314
21Informacje o wyniku naboru122347350334
22Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta12136802058
23Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego11069987159
24Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin10721382525
25Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin10355490
26Mała dotacja do 10 tys. zł9715840
27Ogłoszenia Prezydenta Miasta9193659113
28Ogłoszenia konkursów ofert8772577151
29Biuro Obsługi Interesantów8500734550
30Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego75335211696
31Rada Miasta Szczecin7120362496
32Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.707678130825
33Plany i raporty70196712557
34Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6688081641
35Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6657792180
36Wydział Oświaty6564473639
37Interpelacje i zapytania radnych65568228622
38Strona główna65450126
39Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6231121765
40Sesje Rady Miasta5913310
41Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji5912150
42Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.57696333227
43Biuro Dialogu Obywatelskiego5615213418
44Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 20125600500
45Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta5571955569
46Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.5538910
47Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.54980875919
48Dotacje5459802662
49Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2010 r.5057220
50Mapa Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin5048101779
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin