Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 71665697

Aktualna strona: 294675

Wydrukowano: 2677

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin3669384146358
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze347062811645
5Nabór na stanowiska22700911865
6Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek22541550
7Uchwały Rady Miasta2224336740452
8Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin20322349941
9Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze19419901534
10Interpelacje i zapytania radnych19185080
11Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-201017003340
12Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1481214185122
13Informacje o wyniku naboru140056117211
14Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
15Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-201413682750
16Strona główna134661940
17Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin13217231814
18Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201213176947079
19Urząd Miasta Szczecin12766232654
20Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin12243099311
21Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta12131222058
22Informacje o wyniku naboru116405150333
23Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego11069987159
24Osoby wydające decyzje administracyjne1033279130572
25Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin9888032524
26Ogłoszenia Prezydenta Miasta9193659113
27Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin9002100
28Mała dotacja do 10 tys. zł8791930
29Ogłoszenia konkursów ofert8479967151
30Biuro Obsługi Interesantów8350624550
31Kierownicy miejskich jednostek organizacyjnych oraz pracownicy tych jednostek wydający decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta76167652426
32Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego70540111696
33Rada Miasta Szczecin6930212495
34Plany i raporty69059712556
35Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.679454130825
36Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6612771641
37Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6607602180
38Interpelacje i zapytania radnych65568228622
39Wydział Oświaty6387503639
40Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6230951764
41Sesje Rady Miasta5913310
42Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta5571955569
43Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.55648133227
44Biuro Dialogu Obywatelskiego5558983417
45Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 20125497560
46Dotacje5412762661
47Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji5380140
48Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.52483575919
49Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.5133870
50Mapa Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin5011311778
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin