Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 57858066

Aktualna strona: 291476

Wydrukowano: 2677

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin3260552146358
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze322972611500
5Nabór na stanowiska21353051854
6Uchwały Rady Miasta2051921740175
7Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze18340601522
8Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1444754185122
9Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
10Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek13155970
11Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201213070937077
12Informacje o wyniku naboru127102717197
13Urząd Miasta Szczecin12531952654
14Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin12480731808
15Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin12443949941
16Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta12076212058
17Interpelacje i zapytania radnych - VII kadencja 2014-201811437620
18Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin11132739274
19Informacje o wyniku naboru102408350287
20Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-20109462420
21Osoby wydające decyzje administracyjne882616130558
22Ogłoszenia Prezydenta Miasta8544109113
23Biuro Obsługi Interesantów7929414550
24Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20147701110
25Ogłoszenia konkursów ofert7540317151
26Strona główna74095612
27Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego7034097149
28Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin6969772518
29Plany i raporty66597912552
30Interpelacje i zapytania radnych - VII kadencja 2014-201865568228622
31Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6481462175
32Rada Miasta Szczecin6467772494
33Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6456211636
34Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego62593811696
35Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6230331748
36Kierownicy miejskich jednostek organizacyjnych oraz pracownicy tych jednostek wydający decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta61339052315
37Wydział Oświaty5999273628
38Sesje Rady Miasta5913310
39Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.583401130825
40Biuro Dialogu Obywatelskiego5403003415
41Dotacje5252822647
42Mała dotacja do 10 tys. zł5070390
43Mapa Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin4912681773
44Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta4886405557
45Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.48704733221
46Internetowa Mapa Szczecina4635374970
47Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 20124581440
48Oświadczenia majątkowe4525951768
49Urząd Stanu Cywilnego4520713885
50Prawo lokalne, dokumenty4414833125
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin