Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 78189944

Aktualna strona: 296056

Wydrukowano: 2677

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin3899131146358
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze358727711648
5Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek28753280
6Uchwały Rady Miasta2336824740454
7Nabór na stanowiska23367121866
8Interpelacje i zapytania radnych22819660
9Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin22297829941
10Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze19926091535
11Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-201019260340
12Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-201416498660
13Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1494226185122
14Informacje o wyniku naboru146313817211
15Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
16Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin13607371814
17Strona główna134661940
18Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201213214737080
19Urząd Miasta Szczecin12989122654
20Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin12753929315
21Informacje o wyniku naboru124085550334
22Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta12138962058
23Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego11069987159
24Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin10984752527
25Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin10388390
26Mała dotacja do 10 tys. zł10014180
27Ogłoszenia Prezydenta Miasta9193659113
28Ogłoszenia konkursów ofert8906567151
29Biuro Obsługi Interesantów8535824550
30Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego76755311696
31Rada Miasta Szczecin7180762496
32Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.717212130825
33Plany i raporty70548012557
34Strona główna69482236
35Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6713561641
36Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6674272180
37Wydział Oświaty6609003639
38Interpelacje i zapytania radnych65568228622
39Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6231161765
40Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji6098760
41Sesje Rady Miasta5913310
42Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.58372133227
43Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.5666470
44Biuro Dialogu Obywatelskiego5635913418
45Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 20125624220
46Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.55895175919
47Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta5571955569
48Dotacje5480342662
49Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2010 r.5184870
50Archiwum postępowań jednostek komunalnych Gminy Miasto Szczecin518483949
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin