Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 75063286

Aktualna strona: 295448

Wydrukowano: 2677

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin3792307146358
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze353447011648
5Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek25877270
6Nabór na stanowiska23061181866
7Uchwały Rady Miasta2282905740454
8Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin21960419941
9Interpelacje i zapytania radnych20902040
10Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze19690551534
11Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-201018252070
12Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-201415148540
13Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1487617185122
14Informacje o wyniku naboru143300517211
15Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
16Strona główna134661940
17Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin13420321814
18Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201213191127080
19Urząd Miasta Szczecin12880482654
20Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin12494199314
21Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta12134812058
22Informacje o wyniku naboru120082250334
23Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego11069987159
24Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin10470952525
25Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin10324860
26Mała dotacja do 10 tys. zł9445150
27Ogłoszenia Prezydenta Miasta9193659113
28Ogłoszenia konkursów ofert8689607151
29Biuro Obsługi Interesantów8455604550
30Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego73429811696
31Rada Miasta Szczecin7061242496
32Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.698592130825
33Plany i raporty69840512557
34Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6663971641
35Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6642502180
36Interpelacje i zapytania radnych65568228622
37Wydział Oświaty6506213639
38Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6231121765
39Sesje Rady Miasta5913310
40Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji5740810
41Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.57080833227
42Biuro Dialogu Obywatelskiego5596283418
43Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta5571955569
44Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 20125571940
45Strona główna54572216
46Dotacje5445922661
47Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.5418340
48Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.54174775919
49Mapa Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin5036631779
50Nieruchomości Miasta Szczecin do zbycia4958943987
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin