Przejdź do głównego menu Przejdź do treści
logo BIP - powrót do strony głównej BIP UM
  •  

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłon
1Strona główna6170337
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek4617715
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin4363110
4Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek3974661
5Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze3766736
6Interpelacje i zapytania radnych3545200
7Uchwały Rady Miasta2549010
8Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-20102440719
9Nabór na stanowiska2438051
10Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20142301399
11Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin2229782
12Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze2064039
13Informacje o wyniku naboru1566972
14Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1528719
15Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin1443271
16Informacje o wyniku naboru1405128
17Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)1395305
18Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin1382577
19Mała dotacja do 10 tys. zł1373621
20Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin1358505
21Urząd Miasta Szczecin1349397
22Strona główna1346619
23Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.20121334954
24Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta1215725
25Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1135908
26Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1106998
27Strona główna1077386
28Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin1066237
29Ogłoszenia konkursów ofert1015728
30Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego928072
31Ogłoszenia Prezydenta Miasta919365
32Biuro Obsługi Interesantów886230
33Sesje Rady Miasta836607
34Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.804840
35Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji776251
36Rada Miasta Szczecin762221
37Wyjaśnienia treści SIWZ752431
38Plany i raporty737578
39Wydział Oświaty697168
40Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego693382
41Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.686278
42Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin682381
43Archiwum postępowań jednostek komunalnych Gminy Miasto Szczecin676108
44Interpelacje i zapytania radnych655682
45Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.654063
46Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.638465
47Protokoły z posiedzeń komisji Rady Miasta634806
48Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2010 r.633082
49Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie623598
50Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2012 r.612184