Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 68726287

Aktualna strona: 67875

Wydrukowano: 0

Nieodpłatna pomoc prawna oraz nieodpłatne poradnictwo obywatelskie


Uwaga!

W dniu 18.01 nastąpi jednorazowa zamiana czasu funkcjojnowania punktów przy ulicy Lucjana Rydla NPO nr 16 z punktem NPP nr 14.


Szanowni Państwo,

Miasto Szczecin od początku 2016 roku realizuje zadanie zlecone z zakresu administracji rządowej, polegające na zorganizowaniu funkcjonowania na terenie naszego miasta 16 punktów nieodpłatnej pomocy prawnej.

W związku z tym, iż znowelizowano ustawę z dnia 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej w Mieście Szczecin w 2019 r. będzie funkcjonować 13 punktów nieodpłatnej pomocy prawnej oraz 3 punkty nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego.

Lokale, w których Miasto zorganizowało punkty nieodpłatnej pomocy prawnej oraz punkty nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego znajdują się w budynku Urzędu Miasta Szczecin pl. Armii Krajowej 1 oraz w filii Urzędu Miasta ul. Rydla 39-40, a przyjęcia interesantów będą się odbywały się codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 20.00.

Szczegółowy harmonogram przyjęć w punktach znajduje się w zakładce pn. „Harmonogram przyjęć w punktach”.

Aby skorzystać z porady prawnej, bądź z porady obywatelskiej należy się zarejestrować na wizytę pod numerem tel. 91 424 50 27 (telefon czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy).

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług świadczonych w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej oraz w punktach nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego.


Informacja o wytworzeniu danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem   Poprzednie wersje danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin