Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 80379399

Aktualna strona: 94591

Wydrukowano: 0

Nieodpłatna pomoc prawna oraz nieodpłatne poradnictwo obywatelskie


Szanowni Państwo,

w związku z tym, iż znowelizowano ustawę z dnia 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywtelskim oraz edukacji prawnej w Mieście Szczecin od 1 stycznia 2019 r. funkcjononuje 13 punktów nieodpłatnej pomocy prawnej (NPP) oraz 3 punkty nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego (NPO).

Lokale, w których Miasto zorganizowało punkty nieodpłatnej pomocy prawnej oraz punkty nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego znajdują się w budynku Urzędu Miasta Szczecin pl. Armii Krajowej 1 (wejście od ul. św. Jacka Odrowąża) oraz w filii Urzędu Miasta ul. Rydla 39-40, a przyjęcia interesantów będą się odbywały się codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 20.00.

Szczegółowy harmonogram przyjęć w punktach znajduje się w zakładce pn. „Harmonogram przyjęć w punktach”.

Aby skorzystać z porady prawnej, bądź z porady obywatelskiej należy się zarejestrować na wizytę pod numerem tel. 91 42 45 000. Rejestracja czynna jest w od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 15:30 (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy). Wkrótce zostanie udostępniona rejestracja na stronie internetowej.

 

Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferowanych usług!


Informacja o wytworzeniu danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem   Poprzednie wersje danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin